Sesja zdjęciowa

W dniu 29-12-2014 roku gdy po raz pierwszy spadła większa ilość śniegu postanowiliśmy naszym sybirakom zrobić sesję zdjęciową w plenerze.

 

Wszystkie koty syberyjskie i neva masquerade, które mieszkają w naszej hodowli ładnie pozowały do zdjęć. Więcej można  zobaczyć w galeriach poszczególnych kotów.


Hodowla kotw Z Kociego Domu PL życzy wszystkim odwiedzającym tę stronę Wesołych Świąt

 

Pozdrawiamy cieplutko właścicieli kociąt z naszej hodowli Uśmiech


 

Wystawa kotów w Bańskiej Bystricy w Słowacji  18-10-2014

Na wystawę do Bańskiej Bystricy zabraliśmy naszą Nuki, której do tytułu Grand Inter Champion brakowało już tylko jednego CAGCIB z trzeciego kraju do ukończenia tytułu.

Żałuję bardzo, że nie było trzeciego kota, żeby mogło odbyć się porównanie BIV i możliwe, że Nuki dostałby kolejny, ostatni BIV do ukończenia zaszczytnego tytułu DVM.

Z tą wystawą Nuki osiągnęła tytuł GIC i zakończyła swoją karierę wystawową.


Wystawa Łódź 29-30 listopad 2014

Na wystawę do Łodzi zabraliśmy Ixię De Claire i naszego wychowanka Sabriego. Ixia zdobyła kolejny certyfikat na Championa a Sabri w klasie Juniorów zdobył BIV i NOM BIS

Więcej w zdjęć i wiadomości w zakładkach galeria i wystawy pod poszczególnymi kotami.

Wystawa Kotów Wrocław

W dniu 7-09-2014 r zadebiutowały na wystawie kotów we Wrocławiu Ixia de Claire oraz urodzony w naszej hodowli Sabri z Kociego Domu.

Ixia zdobyła Ex 1 i CACa ale wystawa bardzo ją zestresowała, nie lubi być oceniana przez co źle się prezentuje i traci punkty. Natomiast Sabri to super model do prezentacji :) Nie stresuje się, jest wszystkim zainteresowany i ma świetną ekspresję. Zdobył na swojej pierwszej wystawie w klasie kociąt Ex1, BIV i NOM BIS. Pokonał naprawdę piękną i mocną konkurencjęFree counters!